ConvaTec kompanija Jums siūlo didžiausią stomos priemonių asortimentą Lietuvoje. Tai reiškia, kad iš mūsų pasiūlos tikrai galėsite išsirinkti tokią priemonę, kuri yra kokybiška, patikima, patogi, saugi ir diskretiška. ConvaTec rinktuvai gaminami JAV bei Anglijoje iš specialaus kvapo nepraleidžiančio plastiko, yra lengvi, ploni ir nepastebimi po drabužiais. Rinktuvą sudaro lipnioji dalis, apsauganti odą ir surinkimo maišelis, kuriame kaupiasi stomos turinys.

oc_pakuotes.jpg

ConvaTec kompanija Jums siūlo 2 -jų tipų rinktuvus:

  • Esteem+ vienos dalies rinktuvai (plokštelė ir maišelis viename)
  • Natura+ dviejų dalių rinktuvai  su žiediniu standžiu plokštelės ir maišelio sujungimo mechanizmu


Plačiau apie rinktuvus skaitykite sekančiuose skyriuose.

Urostominiai rinktuvai
Žmonėms su urostoma kompensuojami vienos dalies urostominiai rinktuvai Esteem® arba dviejų dalių urostominiai rinktuvai Natura+. Taip pat žmonėms su urostoma priklauso daugkartinis naktinis šlapimo surinkėjas. Daugiau apie šias priemones skaitykite skyriuje "Urostominiai rinktuvai".


Priedai ir odos priežiūros priemonės
Žmonėms su problematiška oda aplink stomą rekomenduojame gydomųjų ir apsauginių Stomahesive® pastų, apsauginę Stomahesive® pudrą ir vienkartines valomąsias ir apsaugines servetėles. Daugiau apie šias priemones odos aplink stomą apsaugai skaitykite skiltyje "Priedai ir odos priežiūros priemonės".


Rinktuvai vaikams ir naujagimiams
Skambinkite nemokama pagalbos linija 8 800 70001 ir atsiųsime Jums vaikiškų rinktuvų katalogą nemokamai.


Kaip išsirinkti Jums tinkamą rinktuvą? Naudingos informacijos ieškokite skiltyje "Kaip pasirinkti rinktuvą?"

   
© 2009 UAB Linus Medical
Interneto svetainių kūrimas: ITGroup.lt