Pristatome Jums ConvaTec siūlomą pagalbą žmonėms po stomos suformavimo operacijos, jų artimiesiems. "Gyvenimas su stoma“ programa suteikia konkrečiam sveikimo etapui reikalingas pagalbos priemones ir prieinamą informaciją.

 „Gyvenimas su stoma“ programą sudaro keturi etapai:

1. Priešoperacinis etapas
Žinią apie reikalingą operaciją sunkiai išgyvena kiekvienas. Šiame etape kyla daugybė klausimų: kaip gyvenimas pasikeis po operacijos? Ko galiu tikėtis? Kur galėčiau rasti daugiau informacijos?  Atsakymus rasti padės:
Stomos priežiūros specialistai, kurie gali atsakyti į  prieš operaciją kylančius klausimus. Informaciją apie Lietuvoje dirbančius stomos priežiūros specialistus galite gauti paskambinę į nemokamą ConvaTec liniją.
Nemokama ConvaTec pagalbos linija 8 800 70001 - patyrę konsultantai suteiks svarbią informaciją apie gydymo įstaigas, stomos priežiūros specialistus, informacinius leidinius, kt.

2. Operacijos / pooperacinis etapas ligoninėje
Po stomos suformavimo operacijos žmogus išgyvena stresą, yra labai priklausomas nuo gydytojo ir ligoninės personalo. Iškyla gausybė naujų klausimų: kas yra stoma? Kaip reikia surinkti iš stomos tekantį turinį? Kaip naudoti stomos turinio rinktuvus? Kokie rinktuvai geriausi? Kaip keičiasi higienos įpročiai? Kur ieškoti pagalbos? Šiame etape siūlome:
Edukacinę knygelę „Gyvenimas su stoma“, kurioje Jūs ir artimieji suras atsakymus į aktualius klausimus. Šioje knygelėje Jums pateikiame svarbiausią informaciją apie gyvenimą su stoma, odos priežiūros priemones, rinktuvų kompensavimo sąlygas, įvairias rekomendacijas sveikimui paspartinti bei patarimus apie gyvenimo būdo pokyčius. Knygelė išleista lietuvių ir rusų kalbomis, platinama nemokamai.
• Nemokamą ConvaTec stomos priežiūros priemonių rinkinį.  Šio rinkinio pagalba rinktuvus   išmoksite tinkamai naudoti dar būdami ligoninėje, tad sugrįžus į namus nauji higienos įpročiai nebus gąsdinantys. Rinkinį pristatome į ligoninę nemokamai.
ConvaTec rinktuvų katalogą, kuriame gydytojai ir pacientai ras platų kompensuojamų stomos priežiūros priemonių asortimentą. Katalogo pagalba dar ligoninėje gydytojas ar slaugytoja parinks Jums tinkamiausius rinktuvus.
Stomos priežiūros specialistų pagalbą. Teiraukitės skambindami ConvaTec nemokama linija.
Nemokamą ConvaTec pagalbos liniją 8 800 70001

3. Sveikimo / pooperacinis etapas namuose
Sveikimo procesas trunka pirmus tris mėnesius po stomos operacijos. Grįžus po operacijos į namus reikia susitaikyti su pasikeitusiu gyvenimo būdu, išmokti naujų higienos įgūdžių. Stoma gelbsti gyvybę, todėl privalu išmokti tinkamai ja rūpintis. Svarbu kad ir su stoma išmoktumėte gyventi pilnavertį, sveiką ir turiningą gyvenimą.
Jums grįžus į namus rekomenduojame:
Nemokamą ConvaTec liniją 8 800 70001  - patyrę konsultantai padės įgyti naujų higienos įgūdžių, pakonsultuos kokios dažniau kylančios komplikacijos ir kaip jų išvengti. Padės parinkti tinkamus Jums rinktuvus, pakonsultuos kaip juos išsirašyti ir kur įsigyti.
Stomos priežiūros specialistų pagalbą. Teiraukitės skambindami ConvaTec nemokama linija.
• Esant rimtesnėms problemoms - siūlome stomos priežiūros slaugytojo vizitą ir konsultavimą namuose, daugiau informacijos teiraukitės paskambinę nemokama ConvaTec pagalbos linija
Odos priežiūros priemones, kurios skirtos odos aplink stomą apsaugai ir pažeidimų gydymui - daugiau informacijos teiraukitės ConvaTec nemokama pagalbos linija
„Pabūkime kartu“ leidinį  stomuotiems žmonėms, jų artimiesiems, medikams. Leidinyje skaitykite įvairių specialistų patarimus, rekomendacijas mitybos, lytinio gyvenimo, sveikatos stiprinimo, stomos priežiūros ir kitais aktualiais klausimais
www.pabukimekartu.lt - išsamus tinklalapis žmonėms su stoma ir jų artimiesiems, naudingi patarimai, aktuali informacija, naujienų prenumerata užsiregistravusiems skaitytojams

4. Grįžimo į įprastą gyvenimą etapas
Šis ketvirtasis etapas trunka ketvirtą - šeštą mėnesį po stomos suformavimo operacijos ir gali tęstis visą gyvenimą. Šiame etape žmogus mokosi ir prisitaiko gyventi su stoma taip, kad vėl galėtų užsiimti mėgstama veikla, nesidrovėti būti tarp žmonių, sportuoti, keliauti. Šiame etape yra prieinamos anksčiau išvardintos pagalbos priemonės. Taip pat siūlome:
Leidinį „Pabūkime kartu“  - žmonėms su stoma, jų artimiesiems ir medikams leidžiame periodinį leidinį, prenumeratoriams platiname nemokamai.
Stomuotų žmonių regioninius susitikimus „Pabūkime kartu“   – tai ConvaTec kompanijos renginiai  žmonėms su stoma ir jų artimiesiems. Jei norite dalyvauti šiuose susitikimuose, skambinkite nemokama ConvaTec linija.
www.pabukimekartu.lt - išsamus tinklalapis žmonėms su stoma ir jų artimiesiems, naudingi patarimai, aktuali informacija, naujienų prenumerata užsiregistravusiems skaitytojams.
www.convatec.com  – tai išsamus tarptautinis informacijos šaltinis apie stomos priežiūrą, naudingi patarimai vartotojams, galimybė bendrauti su kitais stomuotais žmonėmis, dalintis patirtimi. Tinklalapis anglų kalba.
Nemokama ConvaTec pagalbos linija 8 800 70001 - jei kils klausimų ar sunkumų, visuomet stengsimės suteikti kvalifikuotą pagalbą.


   
© 2009 UAB Linus Medical
Interneto svetainių kūrimas: ITGroup.lt